Drodzy mieszkańcy miło przedstawić nam listę projektów zakwalifikowanych do głosowania w II edycji Budżetu Obywatelskiego.

Do Urzędu Miasta wpłynęło 10 projektów, to bardzo dobry wynik z uwagi na to, że nie są realizowane tzw. projekty miękkie.

Większość projektów związana jest z aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Propozycje obejmują place zabaw, siłownie na świeżym powietrzu, czy też poprawę infrastruktury rowerowej. Nie zapomniano również o utrudnieniach z jakimi zmagają się rodzice z wózkami dziecięcymi czy też niepełnosprawni. Pomyślano także o naszym Molo i jego oświetleniu.

Poniżej przedstawiamy listę zakwalifikowanych projektów.

Przedmiot wniosku

Wnioskodawca

1

Naprawa podjazdów dla niepełnosprawnych i wózków dla dzieci na ulicach Pucka

Izabela Grzejdziak

2

Budowa parku street workout/parkour w Pucku

Rafał Wittbrodt

3

Budowa placu zabaw i siłowni na osiedlu „Orzeszkowej”

Ewa Mączka

4

Plac zabaw i siłownia zewnętrzna na terenie skweru im. Kamili Skolimowskiej przy ul. Mestwina w Pucku

Wioleta Kowalska – Lewicka

5

Poprawa infrastruktury rowerowej przy Szkole Podstawowej im. M. Zaruskiego w Pucku – parking rowerowy

Justyna Thiel

6

Siłownia plenerowa na Orliku

Izabela Dubicka

7

Wymiana oświetlenia molo

Amadeusz Walke

8

Plac zabaw przy Przedszkolu Samorządowym w Pucku

Izabela Pilc

Przed nami teraz okres promocji projektów, który potrwa do 27 kwietnia. 28 kwietnia rusza głosowanie, liczymy na państwa udział w upiększaniu tego miasta.