Jeżeli chcecie aktywnie i rodzinnie spędzić ostatni dzień wakacji – Akademia Siatkówki Daniela Plińskiego ma dla Was propozycję nie do odrzucenia.
Tylko dla zawodników i zawodniczek oraz rodziców z Akademii (Miasto Reda, Gmina Luzino, Gmina Kosakowo, Gmina Puck oraz Miasto Puck)
Zapraszamy w dniu 1 września do na boiska do siatkówki plażowej koło molo w Pucku przy ul. Żeglarzy. Od godz. 12.00 do ok. 16.00 odbędzie się tam festyn siatkarski pod nazwą „Festiwal Siatkówki z Akademią Daniela Plińskiego”.
W programie imprezy m.in. konkurencje sportowe dla najmłodszych z klas I-III, turnieje zespołów dwuosobowych w kategoriach: klasy IV-V, VI-VII oraz VIII + gimnazjum oraz turniej rodziców.
Oprócz tego konkursy siatkarskie, mecz „gwiazd” z udziałem Daniela Plińskiego i Marcina Wiki.
Dla uczestników festiwalu przygotowaliśmy poczęstunek w postaci grilla oraz będzie też czynny barek z kawą, herbatą oraz pysznym ciastem. Zapewniamy też wodę mineralną dla wszystkich.
Serdecznie zapraszam – Daniel Pliński.