Ze względu na sytuację epidemiologiczną oraz bezpieczeństwo organizatorów i uczestników informujemy, że wydarzenia  Weekend za pół ceny w Pucku (25-26.04) oraz „100 drzew na 100-lecie Zaślubin Polski z Morzem” (18.04) nie odbędą się.
O nowym terminie (jesień 2020 r.) będziemy informować na stronie miastopuck.pl oraz profilu fb Miasto Puck).

Wydarzenie Puckie Dni Autyzmu (2-3.04) zostanie ograniczone do przeprowadzenia konkursu plastycznego – termin nadsyłania prac zostanie wydłużony. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej oraz  profilu fb Stowarzyszenia Zrozumieć Świat.  Nagrody i wyróżnienia dostarczone zostaną bezpośrednio do szkół.
Odwołane: rozświetlenie ratusza na niebiesko, przemarsz i happening na Starym Rynku (02.04) oraz nocny turniej piłki siatkowej (03.04).

Nie odbędzie się pobór krwi w ramach wydarzenia „100 litrów krwi na 100-lecie Zaślubin Polski z Morzem w Pucku” (17.04) – długo przed ogłoszeniem zagrożenia epidemiologicznego zebrano ponad 100 litrów krwi – o terminie podsumowania całej akcji będziemy informować na bieżąco.