Drogie Pucczanki, drodzy Pucczanie!

W związku ze znaczącym wzrostem liczby zachorowań i wprowadzeniem dodatkowych obostrzeń na terenie całego kraju, a także w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo apeluję o  ograniczenie wizyt osobistych w urzędzie do niezbędnego minimum i przeniesienie ciężaru komunikacji z urzędem  na kontakt telefoniczny  lub mailowy. Informuję tym samym, że Urząd Miasta Puck jest otwarty dla klientów i nie ma potrzeby wcześniejszego umawiania godzin wizyty. Obecnie wszystkie sprawy realizowane są na bieżącą i terminowo z dbałością o standardy, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa  (dezynfekcja- dystans-maseczka). Chcąc zachować dotychczasowy poziom obsługi od dnia 29 marca br. (poniedziałek)  do dnia 9 kwietnia br. ( piątek)  wprowadzony zostaje system  pracy w systemie rotacyjnym (hybrydowym), zatem bardzo proszę o wyrozumiałość w sytuacji braku możliwości kompleksowego załatwienia sprawy w związku z nieobecnością pracownika merytorycznego wynikającą z harmonogramu pracy. Zapewniam tym samym, że wprowadzony system pracy nie obniży poziomu świadczony usług w Urzędzie Miasta Puck.

Liczę na wyrozumiałość i życzę Państwu, nam wszystkim dużo zdrowia.

Burmistrz Miasta Puck

/-/ Hanna Pruchniewska