Jak wiecie w ostatni weekend świętowaliśmy 672. Urodziny Miasta Puck. Jedną z atrakcji przygotowanych z tej okazji była KONFERENCJA POŚWIĘCONA 100-LECIU POWSTANIA POLSKIEGO LOTNICTWA MORSKIEGO W PUCKU

W związku z tym mamy dla Was KONKURS na fanpage Miasto Puck
1. Co piątek będziemy publikować jedną z 6 prelekcji i zadawać pytanie. Odpowiedź należy przesłać na adres ngo@miastopuck.pl najpóźniej do 2 grudnia (środa). Wśród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy 3 książki „Morskie Skrzydła Polski”.
2. Warunkiem udziału w konkursie jest polubienie 👍  fanpage Miasto Puck
Kolejny wykład, pytanie i szansa na zdobycie nagrody w następny piątek.

Dziś cz. 3 PREZENTACJA KSIĄŻKI „MORSKIE SKRZYDŁA POLSKI” – prof. nadzw. dr hab. Andrzej Olejko

PYTANIE 3: PROF. OLEJKO JEST AUTOREM TEKSTU, W KTÓRYM PORÓWNUJE LOTNICTWO MORSKIE PAŃSTW NADBAŁTYCKICH – PROSZĘ WYMIENIĆ O JAKIE 4 KRAJE CHODZI?

Jednocześnie informujemy, że prawidłowa odpowiedz na pytanie z poprzedniego tygodnia brzmi: Naval Aviation Museum Pensacola. Nagrody (książka: Morskie Skrzydła Polski) otrzymają: Karol Grabowski, Jacek Hadław, Michał Bladowski – gratulujemy!