Już niedługo Dzień Babci i Dziadka!
W związku z tym przygotowaliśmy 2 inicjatywy na tę okazję:
1. Konkurs fotograficzny „Mój wyjątkowy dzień z babcią i dziadkiem” – należy przesłać zdjęcie podczas wspólnego spędzenia czasu, a 10 najciekawszych zostanie nagrodzonych i opublikowanych. Zdjęcia i kartę zgłoszenia należy przesłać na adres promocja@miastopuck.pl najpóźniej 18.01.2021 r. do godz. 10.00.
Uwaga Zdjęcia bez wypełnionych i podpisanych: karty zgłoszenia, zgód, klauzuli RODO nie będą brały udziału w konkursie.
Nagrodzimy 10 najlepszych prac drobnymi nagrodami rzeczowymi.
Pliki do pobrania:
Karta zgłoszenia i zgody
2. Nagraj życzenia dla babci i dziadka, które w zbiorowym filmie zostaną opublikowane na FB i naszej stronie w dniu 21 stycznia (filmy przyjmujemy tylko w formie linku do pobrania np. dysk google lub wetransfer.com)
Pliki do pobrania:
Prosimy o przesyłanie zdjęć i filmów oraz wymaganych załączników na adres promocja@miastopuck.pl do dnia 18 stycznia do godz. 10.00