Meble miejskie powstały w ramach warsztatów przygotowanych i przeprowadzonych przez Fundację „Zobaczyć na nowo” z Sopotu z Uczniami Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku w czerwcu 2017r.
Wszystkim zaangażowanym w realizację warsztatów bardzo dziękujemy! A w szczególności dziękujemy:

• za przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów: Fundacji  Kultury Przestrzeni „Zobaczyć na nowo”
  • za projekt mebli i wsparcie w prowadzeniu warsztatów: Reshtki
  • za zaangażowanie w realizację warsztatów: Powiatowemu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku, w szczególności uczniom z centrum Pucka: Roksanie Wittbrodt, Paulinie Zielke, Klaudii Galewskiej, Marcinowi Nikrandt, Janowi Matyjaszczykowi, a z okolic Pucka: Gracjanowi Redlin i Amadeuszowi Nastarowiczowi (i innym, niewymienionym z imienia i nazwiska)
  • za materiały na warsztaty: Dr. Oetker Polska z Łebcza (palety), FHU Lesner Junior Puck (opony), Bricomarche Puck (rękawiczki i okulary ochronne, maski przeciwpyłowe oraz papier ścierny w arkuszach i pędzle) oraz JMB Marina Puck (liny żeglarskie)
  • za pyszny poczęstunek: Cukierni Hintzke (drożdżówki) i Restauracji U Bosmana w Pucku (zupy)
  • za pomoc w dostarczeniu materiałów na warsztaty i przewiezienie mebli na Zieloną Plażę: podziękowania dla: Straży Miejskiej w Pucku oraz Puckiej Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.