Miasto Puck zachęca mieszkańców do głosowania w wyborach parlamentarnych. Udział w wyborach 13 października to nie tylko obowiązek obywatelski ale także świętowanie demokracji. Pracownicy Urzędu Miasta Puck zajmujący się wyborami pozostają do Państwa dyspozycji w zakresie udzielania kompleksowej informacji o zasadach udziału w głosowaniu, uprawnieniach wyborców, warunkach ważności głosu, lokalizacji siedzib obwodowych komisji wyborczych w mieście Puck itp. Szczegółowe informacje można uzyskać w Biurze Obsługi Klienta  – pokój nr 2 / parter/. Służymy pomocą i serdecznie zapraszamy. Dodatkowo miasto Puck ułatwi dotarcie do lokali wyborczych. W dniu wyborów parlamentarnych (13 października) na terenie miasta Puck będzie kursowała specjalna, bezpłatna linia autobusowa, która ułatwi dotarcie mieszkańcom do lokali wyborczych. Przewidziano 7 kursów w godzinach 9.00-14.00. Przystanki zlokalizowane przy lokalach wyborczych zostały oznaczone na rozkładzie jazdy kolorem zielonym.

Rozkład jazdy w dniu 13.10.2019 r. w formacie pdf

Zachęcamy do zapoznania się z kampanią profrekwencyjną miasta Puck organizowana przez  Związek Miast Polskich pod niższym linkiem: