W niedzielę zakończył się kolejny turniej z Okazji Rocznicy Zaślubin Polski z Morzem.
Na parkiecie zmierzyli się juniory, młodzicy oraz uczniowie klas III i IV.
Turniej Dofinansowano ze środków Miasta Puck, Gminy Puck oraz Fundacji Orły Sportu.

Wśród juniorów, wystąpiły m.in. trzy drużyny uczestniczące w tegorocznych ćwierćfinałach Mistrzostw Polski. W tej rywalizacji najlepszymi okazali się zawodnicy z Pucka.
Klasyfikacja Końcowa turnieju juniorów:
1) MKS Korab Puck
2) Stoczniowiec Gdańsk
3) SMS Ostróda
4) Alpat Gdynia

W sobotę na parkiecie rywalizowali młodzicy. W tej kategorii najlepsi okazali się zawodnicy Alpatu Gdynia wyprzedzając zawodników z Pucka oraz sowich sąsiadów z Gdyni.
Klasyfikacja Końcowa turnieju młodzików:
1) Alpat Gdynia
2) Korab Puck
3) Omega Gdynia

W tegorocznej edycji turnieju zmierzyli się również najmłodsi zawodnicy i zawodniczki.
Rywalizowali oni w rozgrywkach „dwójek”. Turniej zorganizowany został przez UKS Zatoka 95 Puck oraz MKS Korab Puck.

Wśród dziewcząt, które zmierzyło się 17 par.
wyniki turnieju:

1. Wicher Gnieżdżewo 1 (Oliwia Skrzypkowska, Julia Dettlaff)
2. UKS Lider Dębogórze 1 (Oktawian Segieda, Kajetan Sobisz)
3. UKS Lider Dębogórze 2 (Aleksandra Kilinger, Maja Palmąka)
4. Wicher Gnieżdżewo 3 (Patrycja Drzeżdzon, Vanessa Kuchnowska)
5. UKS Zatoka 95 Puck 1 (Anna Stefańska, Agnieszka Kulka)
6. UKS Zatoka 95 Puck 4 (Zofia Lasota, Julia Kiernozek)
7. UKS Zatoka 95 Puck 2 (Wiktoria Mielnik, Alicja Stefańska)
8. UKS Lider Dębogórze 4 (Nikola Damaszk, Daria Paszt)
9. UKS Lider Dębogórze 3 (Natalia Skowrońska, Martyna Tomczyk)
10. UKS Lider Dębogórze 5 (Konstancja Śrubarska, Aleksandra Sawicka)
11. UKS Zatoka 95 Puck 8 (Martyna Klemens, Amelia Ceynowa)
12. Wicher Gnieżdżewo 2 (Anna Grabowska, Weronika Leśnikowska)
13. UKS Zatoka 95 Puck 3 (Amelia Jaschke, Michalina Kulka)
14. UKS Zatoka 95 Puck 5 (Martyna Bronka, Zofia Bohl)
15. UKS Zatoka 95 Puck 6 (Karolina Pałucka/Iga Klimkowicz)
16. UKS Zatoka 95 Puck 9 (Magdalena Białowąs, Amelia Jasicka)
17. UKS Zatoka 95 Puck 7 (Nadia Radtke/Zofia Kulińska)
Najlepsze zespoły otrzymały  puchary, a wszyscy uczestnicy medale.

Wśród chłopców zmierzyło się 12 par.
wyniki turnieju:
1. Byczkowski Franciszek / Rams Kamil
2. Ciskowski Borys / Bolda Sebastian
3. Stachecki Maciej / Michalewski Wojtek
4. Wszeborski Jakub / Michalewski Wojtek
5. Białk Jonatan / Turczyński Dawid
6. Ustarbowski Jakub / Darga Michał
7. Grzybowski / Wojciech Jaszke Kacper
8. Hochszulc Hubert / Kolek Paweł
9. Trypler Jakub / Wittbrodt Adam
10. Panek Jakub / Wichert Bartłomiej
11. Werner Mikołaj / Buczkowski Dominik
12. Kelpin Emil / Różyński Alan
13. Pollubicki Michał / Glowienka Daniel