OPIS WYDARZENIA

9 marca 2019 r. (sobota) w godz. 15:00 – 17:00

w hali Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Pucku , odbędzie V edycja wydarzenia

MODA NA PUCK – PUCKI DZIEŃ KOBIET pod hasłem:

CAŁE SZCZĘŚCIE…W PUCKU ”

Jak co roku już z okazji tego wyjątkowego święta stworzyliśmy ciekawy program, który obejmuje swoim zakresem wiele stref kobiecego życia. U nas nawet najbardziej wymagające Panie ( i nie tylko) znajdą coś dla siebie.

PUCK, czyli:

• Pięknie : bezpłatne makijaże, pielęgnacja włosów, masaże relaksacyjne, ćwiczenia z instruktorem.

• Urokliwie : miasto szczęścia, inspiracji i przyszłości. Traktując kompleksowo nie należy zapominać, że to idealne miejsce na ziemi. Nowo powstające obiekty i poszerzająca się oferta mieszkaniowa sprawia, że miasto zyskuje na atrakcyjności.

• Charytatywnie : wyjątkowa akcja charytatywna pn.: M(c)AŁE SZCZĘŚCIE skierowana do najmłodszych pacjentów Szpitala Puckiego Sp. z o.o. z oddziału noworodkowego oraz chorób dziecięcych. Zbieramy następujące artykuły: sztućce ze stali nierdzewnej, kocyki, beciki, rożki
    kosze na śmieci (20 litrów) z pedałem, pieluchy tetrowe i flanelowe, silikonowe nakładki na piersi, rogaliki dla niemowląt, podgrzewacze do butelek, laktatory, inhalatory
    UWAGA: Przekazane przedmioty muszą być nowe, nie mogą być używane. Zbiórka prowadzona będzie podczas trwania imprezy , w oznaczonym miejscu na hali MOKSiR w Pucku.

• Kobieco : zabawa z modą i przegląd najnowszych trendów wprost z puckich sklepów, pokaz mody puckiego butiku Fashion For Ladies, którego modelkami będą wyjątkowe Panie ze stowarzyszenia kobiet „AMAZONKI” w Pucku.

To i wiele innych atrakcji znajdziecie Panie tylko u Nas. Szlachetna inicjatywa, wyjątkowy program, świetna zabawa.

KOMPLEKSOWO ALE BEZ KOMPLEKSÓW – CAŁE SZCZĘŚCIE W PUCKU.

Serdecznie zapraszamy.