Obchody 99 rocznicy odzyskania niepodległości rozpoczną się w naszym mieście 10 listopada.

Tego dnia o godz. 12.00 na Starym Rynku odbędzie się próba ustanowienia Rekordu Polski w grze na flażoletach.

11 listopada uroczystości rozpoczynamy o godz. 10.00 Mszą św. Po mszy nastąpi przemarsz pod pomnik A. Abrahama. Z tej okazji pod pomnikiem zostaną złożone kwiaty. Będzie również wystąp artystyczny klas gimnazjalnych przy Szkole Podstawowej w Pucku.

O godz. 11.30 odbędzie się Uroczysta Sesja Rady Miasta podczas, której nastąpi wręczenie nagród artystycznych oraz wyróżnienie osób zaangażowanych w poprawę wizerunku Pucka.

O godz. 13.48 rozpoczną się obchody 669 urodzin Miasta. Wystąpi Orkiestra Dęta Ziemi Puckiej oraz Studio Sztuki Da Capo Al Fine. Na mieszkańców i gości czeka urodzinowy poczęstunek.

O godz. 14.30 koncert smyczkowy Amber Trio.