Nadszedł czas podziękowań…
Przychodzi moment podsumowań i wdzięczności wobec tych, dzięki którym mogliśmy uczcić 100.rocznicę zaślubin Polski z morzem w Pucku.
Nie sposób będzie tu wszystkich wymienić i z góry za to przepraszam, ale chyba rozumiecie
Przede wszystkim pragnę podziękować PUCCZANOM oraz puckim przedsiębiorcom, instytucjom, organizacjom pozarządowym za tak liczne uczestnictwo w naszym wspólnym świętowaniu. Za przystrojone domy, witryny sklepowe , za radość i dobre słowa. Słowa skierowane do mnie i całego zespołu ludzi zaangażowanych w organizację wydarzeń. To m.in.moi wspaniali współpracownicy z Urzędu Miasta Puck i jego jednostek, pracownicy MOKSiR i PGK , strażnicy miejscy oraz radni.
Na pewno kochani pryska mit urzędnika pracującego do 15.30 Wielkie dzięki dla Was wszystkich!!!
Wyrazy szacunku i uznania ślę w kierunku Marszałka Woj.Pomorskiego Mieczysława Struka, który przyjął patronat honorowy nad puckimi uroczystościami. Rozpowszechniał ideę, zadbał o niesamowite obchody na całym Pomorzu. Dziękuję całej ekipie Urzędu Marszałkowskiego!!!
Nasze obchody zyskały znacznie szerszy wymiar dzięki włączeniu się Instytutu Pamięci Narodowej- ukłony dla Państwa!
Bardzo dziękuję współorganizatorom- Zrzeszeniu Kaszubsko-Pomorskiemu i Lidze Morskiej i Rzecznej. Na Was zawsze można liczyć
Lista podziękowań naprawdę jest bardzo długa, poznaliśmy nowych przyjaciół miasta, a listę sponsorów wydarzeń pokazujemy poniżej na filmiku. Gdyby nie Wasze wsparcie nie udałoby się … Bardzo WAM wszystkim jesteśmy wdzięczni
Ten przekaz stworzył i o wiele innych ważnych elementów zadbał Mariusz Jeka wraz ze swoimi ludźmi.
Dziękuję każdemu, kto w jakikolwiek sposób zaangażował się w nasze zaślubinowe wspólne świętowanie