W konkursie na opracowanie projektu graficznego logo Miasta Puck wprowadzamy możliwość zgłoszeń na adres e-mail.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, zasady bezpieczeństwa, w tym ograniczenie w przemieszczaniu się oraz zdrowie organizatorów i uczestników informujemy, że będziemy przyjmować zgłoszenia do konkursu wysłane na adres e-mail: promocja@miastopuck.pl – w wiadomości podobnie jak w wersji papierowej należy załączyć pliki przygotowane do wydruku zgodnie z regulaminem:

1. Projekt logo w dwóch wersjach kolorystycznych: wielobarwnej i czarno-białej mieszczący się w polu 20 cm x 20 cm, 15 cm x 15 cm, 7 cm x 7 cm oraz 2 cm x 2 cm

2. Pliki, które pierwotnie miały być dostarczone na płycie CD/DVD:

1) w formacie grafiki wektorowej AI lub EPS, CDR

2) w formacie PDF

3) w formacie grafiki rastrowej TIFF, JPG i PNG

4) w rozmiarze minimum 4 MB z dopuszczeniem możliwości zmiany skali bez straty jakości i proporcji

5) w wersjach: wielobarwnej i czarno-białej.

3. Wypełnione załączniki do Regulaminu Konkursu (załącznik nr 1-4).

Więcej o konkursie: