Zuzanna Herrmann z UKS Zatoka 95 Puck i Klaudia Perowicz z UKS Absolwent Olsztyn stworzyły niezwyciężony zespół w kategorii kadetek (rocznik 2001 i młodsze). W finałach mistrzostw Polski wygrały wszystkie spotkania tracąc jednego seta w ostatnim meczu decydującym o mistrzostwie Polski. W finale wygrały 2:1 z parą z Ares Nowa Sól Julia Sobczak/Kornelia Matysik i wywalczyły historyczny tytuł Mistrzyń Polski w kategorii kadetek. Rozgrywki odbyły się w Mysłowicach na Śląsku w dniach 19-20 lipca w Ośrodku Sportów Letnich „Słupna”.Wzięło w nich udział 16 najlepszych par w Polsce.
To jednak nie wszystkie sukcesy tej pary. Dwa dni wcześnie w Finale Mistrzostw Polski Juniorek (rocznik 1999 i młodsze), który odbył się w Częstochowie, wywalczyły brązowe medale Mistrzostw Polski.
Para Jakub Nowak i Mateusz Florczyk z MKS Korab Puck zdobyła II miejsce w Mistrzostwach Polski w siatkówkę plażową. W kwalifikacji klubów sportowych MKS Korab Puck zajął II miejsce, tym samym plasując województwo pomorskie na II miejscu w Polsce.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!