Informujemy, że w dniu dzisiejszym podczas trwania prac budowlanych związanych z budową kanalizacji deszczowej i sanitarnej wystąpiły komplikacje. W związku z koniecznością zamknięcia ul. Młyńskiej Wykonawca odstępuje od zamknięcia ul. 10-go Lutego na odcinku od ul. Młyńskiej do ul. Generała Józefa Hallera do czasu zakończenia prac na ul. Młyńskiej. Planowane zakończenie prac na ul. Młyńskiej ma nastąpić 19.04.2019 r. Ruch zostanie wznowiony po nawierzchni utwardzonej, natomiast na początku maja planuje się wykonać docelowo nawierzchnię asfaltową.

Celem wyjazdu z miasta w stronę Władysławowa, Helu, należy kierować się ul. Zamkową do parkingu naprzeciwko Urzędu Gminy Puck. Na czas prowadzenia prac na ul. Młyńskiej, ul. 10-go Lutego zostaje przejezdna.

Prosimy przewidzieć więcej czasu na dojazd do pracy i szkoły. O kolejnych etapach prac będziemy informować na bieżąco.