W Pucku zaczynamy rozkręcać wakacje. Pierwszy tydzień już prawie za nami, jeżeli jeszcze nie wiesz co zrobić przez najbliższe dwa miesiące zapraszamy do naszego wspaniałego miasta. Przygotowaliśmy dla was liczne wydarzenia kulturalno – rozrywkowe oraz sportowe.

Lipiec zaczynamy imprezą Cieszyn w Pucku (01 lipca, Zielona Plaża), zawitają do nas tradycyjnie przedstawiciele naszego miasta partnerskiego. Również 1 lipca czeka nas „Wehikuł czasu”. Zobaczymy tu takie musicale jak „Mamma Mia”, „The Phantom of Opera” i wiele innych.

W niedzielę zapraszamy na konkurs wokalny „Talenty 2017”. Startujemy o godz. 12.00 na zielonej plaży.

8 lipca przygotowaliśmy coś dla miłośników muzyki HIP-HOP. Tego dnia na scenie będziemy gościć Polską Wersję. Zaprezentują się również inni wykonawcy tego gatunku.

Nie możemy również zapomnieć o najmłodszych turystach i mieszkańcach. W niedzielę 09 lipca na rynku wspaniała impreza dla dzieci KinderJoy.

W dniach 10-11 lipca na zielonej plaży odbędzie się festiwal „Siedem Aniołów’, na który również serdecznie zapraszamy.

W weekend 14 – 16 lipca po raz kolejny odbędzie się piknik historyczny pn. „Lotniczy Puck”

W sobotę 15 lipca na rynku odbędzie się Koncert Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot.

W tym roku do Pucka zawita również w ramach letniej trasy koncertowej „Lato z Radiem”. Impreza odbędzie się na stadionie miejskim. Na scenie zobaczymy Cleo, Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego. Zapraszamy.

W ostatnią sobotę lipca na zielonej plaży wystąpi Enej, zwycięzca programu „Must Be The Music. Tylko Muzyka”. Z pewnością wielu z was zna ich utwory takie jak: „Skrzydlate ręce”, „Tak smakuje życie”, czy „Kamień z napisem Love”.

Sierpniowe koncerty zaczynamy od Discopolowania (5 sierpnia). Disco Polo cieszy się coraz większą popularnością i mamy nadzieję, że również do nas zawitają rzesze fanów tej muzyki.

Z kolei w niedzielę 6 sierpnia odbędzie się impreza pn. „Pucki Dzień Kapra”.

12 sierpnia rozpoczynamy Weekend na Rockowo. W sobotę czeka nas koncert zespołu NonSTOP, w niedzielę 13 sierpnia wystąpi Lady Pank. Zespół powstał w 1981 r., a ich utwory są dobrze znane nawet najmłodszym pokoleniom.

Kolejny weekend (18 – 19 sierpnia) to Teatr na plaży ze spektaklem pt. „Szczęśliwe wydarzenie”.

20 sierpnia odbędzie się Festyn ekologiczny – Czarny Rycerz.

Z kolei 26 sierpnia na rynku odbędzie się XIII Turniej Osób Niepełnosprawnych.

Oprócz wydarzeń kulturalno – rozrywkowych w Pucku odbędzie się szereg imprez sportowych.

W lipcu odbędą się zawody z cyklu Pucka Wakacyjna Liga Siatkówki Plażowej (8, 13, 20, 29) oraz XXIV Otwarte Mistrzostwa Pucka w Siatkówce Plażowej. Nie mogło by się również obyć bez zawodów żeglarskich takich jak np. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Cykl Pucharu Polski w Windsurfingu, Mistrzostwa Polski w Kitesurfingu i wielu, wielu innych.

Wszystkie informacje na temat imprez odbywających się w naszym mieście znajdziecie na naszej stronie www.miastopuck.pl.

Serdecznie zapraszamy do Pucka.