Wkrótce opublikujemy katalog z listą przedsiębiorców biorących udział w Weekendzie za pół ceny w Pucku (będzie dostępny na stronie www w formacie pdf oraz w wersji papierowej u usługodawców uczestniczących w akcji).

Miasto Puck zaprasza usługodawców i przedsiębiorców z terenu Pucka do wzięcia udziału w kolejnej edycji „Weekendu za pół ceny”, która odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia br.

Akcja kierowana jest do wszystkich, którzy oferują usługi gastronomiczne, noclegowe, kulinarne, sportowe, rekreacyjne i turystyczne oraz są gotowi obniżyć ceny wybranych produktów o 50%. Wydarzenie jest doskonałą okazją dla lokalnych przedsiębiorców do bezpłatnej reklamy i promocji świadczonych usług (dodatkowo logotypy uczestników znajdą się w materiałach promujących akcję).

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wydarzeniu należy do 2 kwietnia 2019 r. wypełnioną i podpisaną deklarację:
– złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Miasta Puck, pok. 2, ul. 1-go Maja 13
– wysłać skan na adres e-mail: promocja@miasto.puck.pl

Deklaracja i regulamin dostępne są na stronie miastopuck.pl
W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 58 673 05 41.

Do pobrania:
Regulamin akcji Weekend za Pół Ceny w Pucku