W dniu 18 czerwca 2019 r. odbył się apel podsumowujący osiągnięcia uczniów  w roku szkolnym 2018/2019. Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy zajęli najwyższe miejsca w konkursach. Wszystkim zwycięzcom składamy gratulację.

19 czerwca 2019 roku miało miejsce zakończenie roku szkolnego; w uroczystości pożegnania tegorocznych absolwentów gimnazjum i szkoły podstawowej uczestniczyli zaproszeni goście, w tym Burmistrz Miasta Puck Hanna Pruchniewska, która wyróżniła najlepszych.

Nagrodę Burmistrza otrzymali:

• absolwenci gimnazjum: Emilia Mach (III A), Wojciech Orzeł (III B), – Dawid Zaliński (III C), -Kewin Lessnau (III D);
  • absolwenci szkoły podstawowej: Oliwier Niedbała (VIII A), Marta Lange (VIII B), Aniela Dubicka (VIII C), Jan Lidzbarski (VIII D), Krzysztof Kolp(VIII E).

Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali:

• Julia Wesołowska (III B),
  • Oliwier Niedbała (VIII A),
  • Aniela Dubicka (VIIIC).

Tradycyjnie wręczono świadectwa wszystkim absolwentom oraz podziękowano pedagogom, pracownikom szkoły i rodzicom.

Uczniowie klas VIII przekazali sztandar Szkoły Podstawowej im. Mariusza Zaruskiego młodszym kolegom. Szczególne było natomiast odśpiewanie po raz ostatni hymnu Publicznego Gimnazjum im. Morskiego Dywizjonu Lotniczego oraz przekazanie sztandaru do Muzeum Morskiego Dywizjonu Lotniczego w Pucku, gdzie przekazane zostaną również inne pamiątki związane z gimnazjum . Symboliczny dokument w imieniu społeczności szkolnej wręczyli uczniowie – Julia Wesołowska i Michał Styborski.