Urząd Miasta Puck zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, przedsiębiorców, koła gospodyń wiejskich oraz firmy i instytucje do wzięcia udziału i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów podczas  Jarmarku Świątecznego.

Jarmark jest organizowany w dniach 8 – 9 grudnia 2018 roku na Starym Rynku, w godzinach sobota 11:00 – 20:00,  niedziela: od 11:00 – 17:00.

W trakcie jarmarku preferowana będzie sprzedaż produktów o charakterze świątecznym, regionalnym oraz wyrobów rękodzieła artystycznego takich jak:
– Ceramika,
– Biżuteria,
– Koronka, galanteria skórzana,
– Wyroby regionalne z wikliny, siana, drewna, itp. ,
– Zabawki,
– Kosmetyki,
– Gastronomia w tym: grzane piwo, miody pitne, nalewki, soki, itp.,
– Artykuły świąteczne w tym ozdoby choinkowe,
– Artykuły spożywcze: słodycze, drobne przekąski, potrawy i wyroby regionalne (bigos, placki, chleb, pierogi, szynki wędzone, sery itp.),
– Drzewka choinkowe,
– Inny asortyment zatwierdzony przez Organizatora.

Każdy przedsiębiorca (wystawca) zainteresowany udziałem w Jarmarku powinien najpóźniej do dnia 3 grudnia 2018 r. przesłać kartę zgłoszenia wraz z podpisaną klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych na adres: Urząd Miasta Puck, ul. 1 Maja 13, 84-100 Puck  z dopiskiem „Jarmark Świąteczny”, złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Puck (pok. 2), lub przesłać zeskanowany dokument za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: promocja@miastopuck.pl. Przesłanie karty zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją postanowień Regulaminu Jarmarku.

Pliki do pobrania:
karta zgłoszeniowa