UWAGA! Ze względu na ogromne zainteresowanie kończymy przyjmowanie zgłoszeń w dniu 19.11.2019 r. do godz. 15.30.
Urząd Miasta Puck zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, przedsiębiorców, koła gospodyń oraz firmy i instytucje do wzięcia udziału i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów podczas Jarmarku Świątecznego.
Jarmark jest organizowany w dniach 7 – 8 grudnia 2019 roku na Starym Rynku, w godzinach sobota 11.00 – 20.00,  niedziela: od 11.00 – 14.00 (godziny mogą ulec drobnej zmianie).

W trakcie jarmarku preferowana będzie sprzedaż produktów o charakterze świątecznym, regionalnym oraz wyrobów rękodzieła artystycznego takich jak: ceramika, biżuteria, koronka, galanteria skórzana, wyroby regionalne z wikliny, siana, drewna, itp., zabawki, kosmetyki, gastronomia w tym: grzane piwo, miody pitne, nalewki, soki, itp., artykuły świąteczne w tym ozdoby choinkowe, artykuły spożywcze: słodycze, drobne przekąski, potrawy i wyroby regionalne (bigos, placki, chleb, pierogi, szynki wędzone, sery itp.) ,drzewka choinkowe oraz inny asortyment zatwierdzony przez organizatora.
Każdy przedsiębiorca (wystawca) zainteresowany udziałem w Jarmarku powinien najpóźniej do dnia 22 listopada 2019 r. przesłać kartę zgłoszenia wraz z podpisaną klauzulą dot. przetwarzania danych osobowych na adres: Urząd Miasta Puck, ul. 1 Maja 13, 84-100 Puck  z dopiskiem „Jarmark Świąteczny”, złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Puck (pok. 2), lub przesłać wypełniony, zeskanowany dokument za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: ngo@miastopuck.pl. Przesłanie karty zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją postanowień Regulaminu Jarmarku.
Organizator zastrzega możliwość zmiany terminu przyjmowania kart zgłoszenia w przypadku wyczerpania limitu miejsc dla wystawców.

Pliki do pobrania:

regulamin jarmarku świątecznego 2019