Burmistrz Miasta Puck serdecznie zaprasza 5 marca 2017 r.(niedziela) od godz. 15:30 do hali MOKSiR w Pucku , ul. Lipowa 3 na III edycję wydarzenia MODA NA PUCK – pod hasłem:

ZDROWA, PIĘKNA I SZCZĘŚLIWAKOBIETĄ BYĆ… ”

Specjalnie dla Was stworzyliśmy ciekawy program, który obejmuje swoim zakresem wiele stref kobiecego życia. U nas każda z Pań znajdzie coś dla siebie. W strefie rozrywki : występy artystyczne, występy wokalne, Stand upy, konkursy z nagrodami i degustacje. Strefa zdrowia i urody to alternatywa dla kobiet aktywnych: wspólne ćwiczenia, zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy, bezpłatne makijaże, masaże relaksacyjne, pokaz bikini fitness . Kobiety, które potrzebują motywacji do działania i szukają nowych doświadczeń zapraszamy do strefy inspiracji, a w niej między innymi: autorski pokaz mody kolekcji Pani Ewy Czufryn, wystawa prac uczestników kursu krawieckiego oraz efekt metamorfozy – Nowa „JA”. Strefa szczęścia dedykowana jest Paniom, które chcą celebrować swoją kobiecą siłę, piękno i różnorodność. Tutaj czeka na Panie wyjątkowa niespodzianka , gościem specjalnym tegorocznego wydarzenia będzie wybitna specjalistka z zakresu samorozwoju Pani MAŁGORZATA MARCZEWSKA, certyfikowana coach, trener z ponad 20-letnim doświadczeniem. Ma za sobą przeszło 1600 dni szkoleniowych, 1200 sesji coachingowych, coaching ponad 40 filmów i projektów kreatywnych. Założycielka LABlife. Ekspert od potencjału i spójności przekazu w obszarach LIFE, ART, BIZNES. Od lat dzieli się swoimi obserwacjami, wiedzą, doświadczeniami. Prowadzi coaching i szkolenia dla zarządów i pracowników międzynarodowych organizacji. Założycielka i prezeska Izby Coachingu dwóch pierwszych kadencji. Pracuje indywidualnie z artystami, angażuje się w projekty kreatywne. Projektuje modele biznesowe oparte na pasji, np. Barberian Academy&Barbershop. Pracowała m.in. z Alior Bank, dr Irena Eris, l’Oreal, Europapier, Inteligo. Realizowała projekty m.in. dla Warszawskiej Szkoły Filmowej, Centrum Nauki Kopernik, festiwalu Nowe Horyzonty, Cameraimage. Prywatnie mama dwójki dorosłych dzieci. Ciepła, wyrozumiała, energetyczna i wymagająca kobieta. Mówi prosto z serca. Ceni uważność, troskę i życzliwość. Specjalnie dla wszystkich Pań poprowadzi wykład z elementami terapii pt.: „SIŁA I PIĘKNO KOBIETY – BĄDŹ SOBĄ.”

Kobiety mają MOC, dlatego też w tym roku, dodatkowo postanowiliśmy przeprowadzić akcję charytatywną pn.”Podziel się torebką” . Zbieramy damskie torebki, te większe i te mniejsze. Ważne aby nie były zużyte a jedynie nie używane przez nas. Można przynieść torebkę z zawartością: to może być książka, płyta z fajną muzyką, kosmetyki, apaszka itp. Zbiórka dedykowana jest kobietom przebywającym w Domu Samotnej Matki w Wejherowie. Kobietom niezwykle odważnym, wyjątkowym i zdeterminowanym, które są pełne poświęceń. Sprawmy aby choć w tym dniu poczuły się kobieco.