{index_ob_css}{index_ob_js}

Comiesięczne spotkanie puckich NGO

We wtorek 4 czerwca, miało miejsce comiesięczne spotkanie przedstawicieli NGO działających na terenie miasta Puck. Tym razem spotkali się oni w "Ogrodzie Marzeń" przy Puckim Hospicjum pw. św. Ojca Pio, gdzie Pani Honorata wraz z innymi pracownikami tego wspaniałego miejsca, przybliżyli obecnym tam osobom, początki powstania, misje i codzienne życie hospicjum stacjonarnego.
Kilka osób uczestniczących w spotkaniu, szczerze przyznało, że byli tam pierwszy raz i są pod ogromnym wrażeniem domowej atmosfery jak tam panuje. Był też czas na omówienie planów na kolejne cztery tygodnie działalności organizacji i wydarzeń w Pucku.
Następne spotkanie puckich NGO odbędzie się 2 lipca 2024 o godz. 13.00 w Biblioteka Publiczna im. Zaślubin Polski z Morzem w Pucku (wejściem od ul. Sambora), na które już teraz zaprasza Centrum Organizacji Pozarządowych w Pucku.

Galeria zdjęć

Comiesięczne spotkanie puckich NGO 14 Comiesięczne spotkanie puckich NGO 13 Comiesięczne spotkanie puckich NGO 12 Comiesięczne spotkanie puckich NGO 11 Comiesięczne spotkanie puckich NGO 10 Comiesięczne spotkanie puckich NGO 9 Comiesięczne spotkanie puckich NGO 8 Comiesięczne spotkanie puckich NGO 7 Comiesięczne spotkanie puckich NGO 6 Comiesięczne spotkanie puckich NGO 5 Comiesięczne spotkanie puckich NGO 4 Comiesięczne spotkanie puckich NGO 3 Comiesięczne spotkanie puckich NGO 2 Comiesięczne spotkanie puckich NGO 1
powrót do kategorii
Następny

Pozostałe
aktualności