{index_ob_css}{index_ob_js}
Strona główna
Aktualności
Ogłoszenie o przetargu ul. Hallera 1 na najem lokalu użytkowego.
Poprzedni
Następny
14 - 08 - 2023
Ogłoszenie o przetargu ul. Hallera 1 na najem lokalu użytkowego.
Pliki do pobrania:
ogloszenie_o_przetargu_ul._hallera_1_bip.pdf
Format:
pdf,
262.64 kB
Pobierz
powrót
do kategorii
Udostępnij
Poprzedni
Następny
Pozostałe
aktualności
01 - 09 - 2026
Gazetka Pucka nr 141/2026
31 - 08 - 2026
Podnisanie umowy na realizację inwestycji pn. „Budowa budynku magazynowego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej”
W dniu 31.08.2026 r. Gmina Miasta Puck podpisała umowę z Konsorcjum LABUDA BUDOWNICTWO Sp. z o.o. –...
31 - 08 - 2026
Podpisanie umowy na budowę repliki drewnianej łodzi słowiańskiej
W dniu 31.08.2026 r. podpisano umowę z wykonawcą, na budowę repliki drewnianej łodzi słowiańskiej.Wykonawca...