Gmina Miasta Puck zaprasza w dniach 20-21 maja 2017 r. godz. 10.00 – 17.00 do Ratusza, Portu Rybackiego, MOKSiRU oraz obiektów współfinansowanych ze środków unijnych na Dni Otwarte Funduszy Europejskich „ Co nam dała Unia Europejska?”

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

do korzystania z obiektów, które powstały dzięki wsparciu Unii Europejskiej:

skatepark, minigolf, rejsy widokowe po Zatoce Puckiej.

Pomerania w dn. 20.05.2017 r. odpływa o godz. 13.30,14.00,.14.30.15.00 i 15.30

W miejskim RATUSZU można będzie obejrzeć wystawę zrealizowanych projektów.

PROMOCJA projektu „SUKCES ZACZYNA SIĘ W PRZEDSZKOLU … ”

20 maja 2017 r.

w godz. 11.00 – 14.00 w PORCIE RYBACKIM oraz w budynku przy stadionie MOKSiR czynne będą:

• stoiska promujące Dni Otwarte Funduszy Europejskich , w tym projekt PN.„SUKCES ZACZYNA SIĘ W  PRZEDSZKOLU – 100 trwałych miejsc do zabawy i  nauki w Przedszkolu Samorządowym w Mieście Puck”

na stoiskach promocyjnych dostępne będą ulotki, materiały promocyjne (balony, wiatraki i flagi) oraz dokumenty rekrutacyjne

• wystawa poświęcona procesowi adaptacji budynku na potrzeby przedszkola

(stan przed realizacją projektu i w trakcie prac budowlano-remontowych)

w godz. 12.00 – 13.00 w budynku przy stadionie MOKSiR

• będzie można skorzystać z porad specjalistów Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pucku
  • odbędzie się spotkanie informacyjna dla rodziców/opiekunów prawnych dzieci, które już zostały zakwalifikowane do Przedszkola Samorządowego lub będą chciały uczestniczyć w rekrutacji uzupełniającej (zaproszenie)