Młodzi Pomorzanie! Jest akcja! W czasie ferii macie szansę na wygranie fantastycznych nagród w konkursie plastycznym „Podróż na FALI”.
Telefony, opaski sportowe i słuchawki czekają na swoich właścicieli.
Co trzeba zrobić, żeby je zdobyć?
To proste, wystarczy narysować swoją podróż z przyjacielem, babcią, wujkiem, zwierzątkiem domowym, z kimkolwiek tylko chcecie… tramwajem, autobusem, trolejbusem lub pociągiem do ulubionych miejsc na Pomorzu.
Uczestnikami Konkursu mogą być dzieci i młodzież w wieku 6-15 lat.
Konkurs rozgrywany, rozstrzygany i nagradzany będzie w następujących grupach:
I grupa – klasy 0-III – szkoła podstawowa/placówka oświatowo-wychowawcza
II grupa – klasy IV-VIII – szkoła podstawowa/placówka oświatowo-wychowawcza
3. Uczestnicy muszą uzyskać uprzednią zgodę przedstawiciela ustawowego (rodzica, opiekuna, kuratora), zwanego dalej „Rodzicem”, na udział w Konkursie oraz przetwarzanie ich danych osobowych zgodnie z postanowieniami Regulaminu.
Wyruszcie w swojej wyobraźni w podróż do miejsca, które bardzo lubicie, za którym tęsknicie, dobrze wspominacie, a może do takiego, które chcielibyście zobaczyć po raz pierwszy i narysujcie to.
Pamiętajcie: praca musi przedstawiać miejsce z obszaru województwa pomorskiego.
Dlaczego akurat tramwajem, autobusem, trolejbusem lub pociągiem?
Po pierwsze dlatego, że chcemy zwrócić Waszą uwagę na ochronę naszej planety, a jak wiemy transport publiczny jest zdecydowanie bardziej przyjazny środowisku niż ruch samochodowy.
Po drugie jest to doskonała okazja, aby zająć się tematem nowo tworzonego na Pomorzu systemu biletowego FALA, dzięki któremu będziecie mogli zaplanować podróż w aplikacji i płacić za przejazdy bez konieczności kupowania papierowych biletów. W skrócie „wsiadam i jadę”.
Po trzecie wykorzystajcie dobrze przedświąteczny czas, a także okres ferii zimowych i ślijcie swoje pomysłowe prace do 19 lutego 2021 pod adres mailowy: konkurs@innobaltica.pl lub dostarczcie/przyślijcie pod adres pocztowy: InnoBaltica, ul. Równa 19/21, 80-067 Gdańsk, z dopiskiem: Konkurs „Podróż na FALI”.
Wasze najlepsze prace zostaną wykorzystane w kampanii promocyjnej biletu FALA, w tym w materiałach informacyjnych tj. w prezentacjach, mapach, plakatach czy broszurach.
Więcej informacji znajdziecie na stronie www.biletfala.pl
Regulamin konkursu na stronie: http://innobaltica.pl/1_179_regulamin.html

Konkurs jest współfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko w ramach umowy o dofinansowanie nr POIS.05.02.00-00-0040/18-00.