W dniu 24 czerwca 2021 roku w Urzędzie Miasta Puck odbyła się uroczystość wręczenia Nagrody Burmistrza Miasta Puck dla najlepszych absolwentów Szkoły Podstawowej. Młodzi mieszkańcy Pucka mogli pochwalić się niebywałymi osiągnięciami bardzo dobrych wyników w nauce, wzorowym zachowaniem, wysoką kulturą osobistą oraz zaangażowaniem w różanego typu wolontariaty, konkursy czy olimpiady. Oprócz wyróżnionych na uroczystości obecni byli: Burmistrz Miasta Puck Hanna Pruchniewska, Dyrektor Szkoły Podstawowej Zdzisław Pruchniewski, oraz pracownice działu oświaty Gabriela Albertin oraz Marzena Pałka. Nie zabrakło również dumnych rodziców.

Tegorocznymi najlepszymi absolwentami Szkoły Podstawowej im. M. Zaruskiego w Pucku zostali:

• Filip Pieper – uczeń klasy VIII a
  • Zuzanna Lamparska- uczennica klasy VIII b
  • Weronka Białk – uczennica klasy VIII c
  • Zofia Bohl – uczennica klasy VIII d
  • Zuzanna Osińska – uczennica klasy VIII e

Laureatom tej jakże prestiżowej nagrody serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz udanego startu w dorosłe życie.