UWAGA: IDENTYFIKATORY TRZEBA ODEBRAĆ NAJPÓŹNIEJ DO 6 LIPCA 2021 R. DO GODZ. 15.30 W BIURZE OBSŁUGI KLIENTA P. 2 NA PARTERZE URZĘDU MIASTA PUCK.

Poniżej lista zwycięzców:  (ze względu na rezygnację uczestników jest 4 nowych zwycięzców)

1. Wolszon Joanna
2. Prajs Dariusz
3. Grabowski Adam
4. Potrykus Halina
5. Prajs Bartosz
6. Kułak Halina
7. Kułak Tadeusz
8. Miłosz Katarzyna
9. Szostak Joanna
10. Szostak Teresa – rezygnacja uczestnika, dodatkowe losowanie: Danuta Polec
11. Dąbrowska Barbara
12. Nieścior Dorota
13. Prajs Dorota
14. Marcinowski Adam
15. Hintzke Ewa
16. Pelowski Michał
17. Pelowska Anna
18. Szmagliński Zygmunt
19. Hoffmann Krzysztof
20. Dosz Sylwia
21. Paszke Roman
22. Głowienka Katarzyna
23. Bolda Gabriela
24. Wika Natalia
25. Hoffmann Halina
26. Paszke Krystyna
27. Głowienka Rafał
28. Rambiert Marek
29. Grzejdziak Izabela
30. Barra Krystyna
31. Wolszon Stanisław
32. Grzejdziak Anna
33. Werner-Detlaff Marta
34. Mączka Barbara
35. Bolda Zenon
36. Kościńska Teresa
37. Lasota Jakub
38. Hebel Renata
39. Okroy Angelika
40. Okroy Andrzej
41. Maszota Krzysztof
42. Tarnowska Irena
43. Jędrzejewski Marek
44. Łysakowska Katarzyna
45. Grądzki Roman
46. Hincke Karolina
47. Thiel Justyna
48. Łysakowski Adam
49. Hincke Tomasz
50. Thiel Dariusz
51. Jabłońska Katarzyna
52. Stefanowska Anna
53. Borzyszkowska Jolanta
54. Stefanowski Paweł
55. Kuchnowska Maria
56. Kuchnowski Kazimierz
57. Szupicka Lidia
58. Irzykowska-Redlin Emilia
59. Redlin Sławomir
60. Abraham Romualda
61. Hoffmann Teresa
62. Nadolny Jan
63. Miotk Emilia
64. Nadolna Ewa
65. Ketelhut Rudolf
66. Brzeziński Oswald
67. Jędrzejczyk Jadwigarezygnacja uczestnika, dodatkowe losowanie: Agnieszka Roszmann
68. Ruszewska Beata
69. Okroj Janusz
70. Ratke Krystyna
71. Hinc Agnieszka
72. Lessnau Barbara
73. Nowakowska Dominika
74. Karbowiak- Masewicz Agnieszka
75. Korth Bożena
76. Jochim- Labuda Anna
77. Mehring Izabela
78. Kaszewska Dorota
79. Lessnau Piotr
80. Domachowska Katarzyna
81. Korth Jan
82. Masewicz Tomasz
83. Nikrandt Maria
84. Lis Sławomirrezygnacja uczestnika, dodatkowe losowanie: Maria Nowakowska
85. Nowakowski Tomasz
86. Derc Anna
87. Burcon Jerzy
88. Kass Anna
89. Roszmann Sławomir
90. Hewelt Daria
91. Hirsz Roman
92. Erdman Krzysztof
93. Gaweł Roman
94. Frank Marcin
95. Hewelt Krzysztof
96. Grabowska Beatarezygnacja uczestnika, dodatkowe losowanie: Danuta Stałkowska
97. Sławiński Piotr
98. Bączkowska Agata
99. Klein Katarzyna
100. Rychłowska- Jaetke Magdalena