Informujemy, że w dniu 28 października 2019 r. tj. poniedziałek, Wykonawca planuje rozpocząć budowę kanalizacji sanitarnej na ul. Dworcowej na odcinku od ul. Wejherowskiej do ul. Wejhera. Wykonawcą robót jest firma WODKAN-GRZENKOWICZ Sp. z o.o. z Kartuz, a Inwestorem jest Pucka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. Dzięki tej inwestycji rozpocząć będzie mogła się budowa Węzła Integracyjnego Puck. Poniżej przedstawiamy mapę czasowej organizacji ruchu.

Prace odbywać się będą na jednym pasie ruchu, dlatego ul. Dworcowa stanie się jednokierunkowa od ul. Wejherowskiej w stronę ul. Wejhera. Z uwagi na wzmożony ruch w tej części miasta, roboty odbywać się będą etapami, począwszy od skrzyżowania ul. Dworcowej z ul. Wejherowską.

Wyjazdy z posesji przy ul. Dworcowej będą możliwe tylko w stronę ul. Wejhera. Celem dojazdu do ul. Wejherowskiej w kierunku drogi nr 216 (na Redę) ruch kierowany będzie ul. Wejhera, następnie ul. Wojska Polskiego do Ronda im. Macieja Płażyńskiego, dalej ul. Wejherowską do Ronda Solidarności.

Prosimy przewidzieć więcej czasu na dojazd do pracy i szkoły. O kolejnych etapach prac będziemy informować na bieżąco.