{index_ob_css}{index_ob_js}

Kolejne podpisanie umów z programu "Lepsze powietrze"

W dniu 22.05.2026 r., w obecności Pani Burmistrz Hanny Pruchniewskiej, podpisane zostały kolejne umowy na dofinansowanie kosztów wymiany źródeł ciepła ze środków budżetu Miasta Puck w ramach programu „Lepsze powietrze w moim Pucku”.

Przy okazji przypominamy, że 1 września 2026 roku na terenie województwa pomorskiego, wejdzie w życie kolejny kluczowy etap uchwały antysmogowej. Od tego dnia kotły klasy 3. i 4. nie będą mogły być eksploatowane.

Dlatego zachęcamy do udziału w programach wspierających wymianę źródeł ciepła, takich jak miejski program „Lepsze powietrze w moim Pucku” oraz program „Czyste Powietrze”.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miasta Puck (pokój 107) lub pod numerem telefonu 58 673 05 25.

Galeria zdjęć

Kolejne podpisanie umów z programu "Lepsze powietrze" 7 Kolejne podpisanie umów z programu "Lepsze powietrze" 6 Kolejne podpisanie umów z programu "Lepsze powietrze" 5 Kolejne podpisanie umów z programu "Lepsze powietrze" 4 Kolejne podpisanie umów z programu "Lepsze powietrze" 3 Kolejne podpisanie umów z programu "Lepsze powietrze" 2 Kolejne podpisanie umów z programu "Lepsze powietrze" 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności