{index_ob_css}{index_ob_js}

Sprostowanie błędu w artykule z Gazetki Puckiej nr 96/2022, wyniki Nagrody Sportowej i Artystycznej

W grudniowym numerze Gazetki Puckiej (nr 96/2022) w artykule „674. urodziny Miasta Puck” wkradł się błąd. Na uroczystej sesji Rady Miasta Puck wręczono Nagrody Artystyczne i Nagrody Sportowe. Niestety w wyniku pomyłki wymieniono laureatów nagród przyznanych w 2021 roku.
Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy zarówno zeszłorocznych jaki tegorocznych laureatów oraz wszystkich czytelników Gazetki Puckiej. W kolejnym numerze opublikujemy prawidłową listę osób, które otrzymały nagrody:

Nagroda Artystyczna:

Marta Malinowska - Praca zawodowa w dziedzinie kultury

Pucka Orkiestra Dęta - Twórczość artystyczna

Katarzyna Bartoszewicz – Stromska Upowszechnianie kultury

Magdalena Gawin - Upowszechnianie kultury

Anna Twork - Upowszechnianie kultury

Marcin Orylski, Prezes Zarządu MGA Sp. z o.o. - Mecenat kultury


Nagroda Sportowa:

Daniel Pliński -trener

Aleksandra Wika - zawodniczka

Marcin Wika - trener

Anna Kownatke - zawodniczka

Rafał Kownatke - zawodnik

Rafał Kownatke - trener

Grzegorz Kujawski - zawodnik

Adam Tomczyński - zawodnik

Roman Elwart - zawodnik

Klaudia Lessnau - zawodniczka

Galeria zdjęć

Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 33 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 32 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 31 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 30 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 29 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 28 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 27 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 26 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 25 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 24 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 23 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 22 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 21 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 20 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 19 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 18 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 17 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 16 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 15 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 14 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 13 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 12 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 11 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 10 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 9 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 8 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 7 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 6 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 5 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 4 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 3 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 2 Wręczenie Nagrody Sportowej i Artystycznej 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności