Czwartek, 19 września 2024
pochmurno

Otwarcie Mariny Puck

22-07-2023_OTWARCIE_MARINY_W_PUCKU_FOT_KONRAD_KEDZIOR_(10_z_1)
W dniu 22 lipca nastąpiło uroczyste otwarcie mariny podczas wydarzenia "Witamy w Marina Puck - zacumuj w sercu żeglarskiego raju".
Marina Puck to nowa przystań jachtowa w rejonie Zatoki Puckiej. Posiada łącznie 180 miejsc cumowniczych. Jest to jedyna marina, która łączy część sportową ( port jachtowy 66 miejsc ), z częścią historyczną ( port rybacki 16 miejsc ) oraz nowoczesną marinę ( 98 miejsc ). Te wyjątkowe warunki ( nie tylko na skalę polską, ale i europejską ) sprawiają, że jest to miejsce idealne dla sportowców, miłośników żeglarstwa i turystyki morskiej. Przystań została zaprojektowana z myślą o spełnieniu najwyższych standardów obsługi jednostek pływających oraz zapewnieniu komfortu wszystkim odwiedzającym.
Ambasadorem Marina Puck jest Piotr Myszka - Olimpijczyk Tokio 2020, Rio 2016, Mistrz Świata 2016, 2010 i Mistrz Europy 2011, 2014.

Sponsorzy – partnerzy:

EFRR

Galeria zdjęć

Ustawienia

Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.