Niedziela, 21 lipca 2024
pochmurno

Podsumowanie rywalizacji Rowerowa Stolica Polski 2024 w Pucku

rywalizacja_fb_wydarzenie_1200x628_kopia

Serdecznie dziękujemy wszystkim rowerzystkom i rowerzystom, zbierającym kilometry dla Miasta Puck, które zajęło 29 miejsce na 96 gmin. Pokonaliśmy wspólnie 22982,90 km i zebraliśmy 2177,44 punktów.

Poniżej ranking 3 najlepszych rowerzystów i rowerzystek, którzy otrzymają nagrody na spotkaniu podsumowującym akcję w Pucku. Zapraszamy 11 lipca do Urzędu Miasta Puck (sala 115) o godzinie 16.00.
Kobiety:
1. Justyna Struk 1872,31 km
2. Mirosława Dolna 1506,06 km
3. Beata Witschenbach 1081,76 km

Mężczyźni:
1. Andrzej Fleming 3350,49 km
2. Tomasz Pastwa 2183,82 km
3 Marcin Orwat 1491,63 km

Nagrody ufundowali sponsorzy lokalni: Sieć sklepów Rowerowych Prorowery w Pucku przy ul. Wejherowskiej 5C (6 koszulek rowerowych dla 3 zawodniczek i 3 zawodników, którzy zarejestrują najwięcej kilometrów dla Pucka) oraz Invest Puck (2 głośniki bezprzewodowe dla zawodniczki i zawodnika, którzy przejadą najwięcej kilometrów dla Pucka).
Rowerowa Stolica Polski to ogólnopolski projekt, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Miasto Bydgoszcz. Polega na organizacji rywalizacji rowerowej pomiędzy miastami prezydenckimi oraz miastami i gminami w oparciu o dedykowaną akcji bezpłatną aplikację mobilną, stworzoną z inicjatywy i na zlecenie Bydgoszczy, pn. „Aktywne Miasta”.
Gratulujemy i liczymy na udział w kolejnych wydarzeniach zachęcających do aktywności fizycznej.

Pozostałe

Ustawienia

Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.